Wordpress

Usuwanie złośliwego oprogramowania

Potrzebujesz usługi czyszczenia złośliwego oprogramowania WordPress?

Chcesz pozbyć się złośliwego oprogramowania WordPress? Pomożemy Ci i staniemy po Twojej stronie by walczyć z zagrożeniem, tj. złośliwym programowaniem i wirusami. Istnieje wiele rodzajów złośliwego oprogramowania lub złośliwego kodu. Hakerzy ukrywają wirusy w dowolnej części Twojej witryny WordPress. 

Zmniejsz ryzyko błędnie działającej strony

Złośliwe oprogramowanie zabija rozwój biznesu, SEO, itp. Umieszczenie na czarnej liście przez wyszukiwarki to najgorszy scenariusz. Złośliwe oprogramowanie może spowodować, że Tój ruch na stronie WordPress znacznie się zmniejszy. Słowa kluczowe spamu SEO i zewnętrzne linki szkodzą Twojej marce. 

Nasza usługa usuwania złośliwej infekcji i ochrona WordPress może pomóc i przywrócić stronę do poprawnego funkcjonowania. Przeprowadzimy dogłębne czyszczenie i analizę, aby upewnić się, że Twoja strona internetowa odzyska bezpieczeństwo.

Jak działa usuwanie złośliwego oprogramowania?

Skanowanie
Analiza i bezpieczeństwo

Nasz zespół szczegółowo sprawdzi Twoją stroną internetową. Przeprowadzimy skanowanie wszystkich plików Twojej witryny w tym WordPress, motywów i wtyczek i sprawdzimy je pod kątem złośliwego oprogramowania.

Złośliwa zawartość
Usuwanie złośliwej zawartości

Po przeskanowaniu witryny i zlokalizowaniu złośliwej zawartości naszym kolejnym zadaniem jest usunięcie niechcianych skryptów, treści, wpisów do bazy danych, złośliwego oprogramowania, backdoorów i spamerskich linków z instalacji WordPress.

Pliki
Podstawowe pliki

Twój xmlrpc.php, .htaccess i wp-config.php należą do najważniejszych plików w witrynie WordPress. Upewnimy się, że są one wolne od paskudnych skryptów i wdrożymy środki, aby zapewnić, że nie będą już wykorzystywane.

Zabezpieczenia
Wzmocnienie zabezpieczeń

Baza danych jest najbardziej narażonym celem prób włamania. Zainfekowane kody i złośliwe oprogramowanie są często wykorzystywane do wydobycia danych z bazy. Gwarantujemy pomoc w czyszczeniu i naprawieniu uszkodzonych plików i optymalizacji bezpieczeństwa.

Czarna lista
Usuwanie strony z czarnej listy

Jeśli Twoja witryna została umieszczona na czarnej liście przez Google, a odwiedzający są ostrzegani, że może ona zawierać szkodliwe treści i zachęcamy ich, aby nie kontynuowali, podejmiemy niezbędne kroki w celu jak najszybszego usunięcia ostrzeżeń.

Raport
z czyszczenia zainfekowanej strony

Po usunięciu złośliwego oprogramowania z Twojej witryny, udostępnimy Ci szczegółowy raport dotyczący usuwania złośliwego oprogramowania i infekcji zawierający zalecenia bezpieczeństwa.

Jaki koszt usługi usunięcia złośliwego oprogramowania?

Koszt naszej usługi zależy głównie od ilości i sposobu zainfekowania strony. Jeśli na Twojej stronie przez długi czas nie było wykonywanych aktualizacji koszt może być wyższy. Standardowa usługa kosztuje 249 zł netto. W przypadku wystąpienia dodatkowych kosztów, kontaktujemy się w celu uzgodnienia szczegółów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa naprawa strony?

Jak tylko otrzymamy od Ciebie zlecenie, niezwłocznie skontaktujemy się, aby uzyskać szczegóły. Po otrzymaniu niezbędnych danych zabieramy się do pracy. Zazwyczaj naprawa Twojej strony trwa do 24h. Są jednak sytuacje (np. usunięcie z czarnej listy), kiedy zadanie może potrwać nieco dłużej.

Jak możemy się skontaktować?

Nasi klienci otrzymują od nas dostęp do dedykowanej platformy, aby widzieć status zlecenia lub skorzystać z możliwości wysłania wiadomości. Pozostaje również kontakt e-mail lub telefoniczny

Skąd mogę wiedzieć, że ktoś zainfekował moją stronę?

Oprócz oczywistych rzeczy, istnieje kilka wskazówek, na które należ zwrócić uwagę. Mogą to być linki spamerskie umieszczone na stronie, przekierowania na nieznane witryny, nieznani użytkownicy, spadek ruchu czy wysokie wykorzystanie serwera.

Co potrzebujemy, aby rozpocząć prace?

Aby rozpocząć pracę nad naprawą Twojej strony, potrzebuje konto administratora WordPress oraz danych konta hostingowego.

Usuń

złośliwe oprogramowanie

z Twojej strony

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h

Aktualności

Newsletter

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać wiadomości i ogłoszenia

Copyright © 2022 moderncreative. All rights reserved.